Yatırım Projeleri ve Consera

Consera; sahip olduğu know-how ve deneyim ile ürettiği çelik yapı sistemleri ve modüler çelik ürünleri ile; son kullanıcı deneyimlerini ölçebilmek ve ihtiyaçlarını tespit edebilmek için gayrimenkul projeleri geliştirmiştir. Bu projeler içindeki kullanıcıların deneyimleri araştırılmış ve Arge faaliyetlerimize çok kıymetli veriler oluşturulmuştur.

Özellikle, Ülkemizde Çelik yapılara karşı önyargıların kırılmasında geliştirdiğimiz konut projelerinin çok katkısı olmuştur. 

İzmir’de geliştirilen, kendi yatırım projemiz olan 35.sokak isimli proje hala ülkenin ve Avrupa’nın en çok merak uyandıran projelerinden biridir.


Sahip olduğumuz üretim yeteneklerimizi; son kullanıcılara, yapıların kullanım amaçlarını markalaştırarak o amaca uygun eko sistemler kurmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz. 

Her yapı cinsinin (konut, okul, hastane, yurt, otel vs ) hem kullanım amacı ve hem kullanıcı kitlesi farklı olduğundan bu eko sistemleri de ayrı ayrı ele alarak çalışıyoruz. Tüm bu çalışmaların gayesi, ülkemizin ve dünyamızın sürdürülebilir barınma imkanlarına kavuşabilmesi içindir.

Test süreçlerinin sonuna geldiğimiz Konut ekosistemi içinde yeni bir satınalma deneyimi de sunacak olan Modüler konut markamız Homera, yeni senenin başında hem yurt içinde hem yurt dışındaki pazarlara sunulacaktır. Ayrıca İstanbul’un seçkin lokasyonlarından birisi olan Zekeriyaköy’de, Çelik Yapı teknolojisi ile inşa edilecek “Kuzeybükü” isimli yeni bir gayrimenkul projemizi 2023 yılı sonunda pazara sunmuş olacağız.

Değerlerimizde de belirttiğimiz gibi hedeflerimize; ürettiğimiz ürünler ile yatırım projeleri geliştirerek kaynak sağlarken, gerek stratejik gerekse finansal ortaklıklar ile sorumluluklar paylaşarak ulaşmak istiyoruz.

Tamamlanan Projeler

Devam Eden Projeler