Sosyal Sorumluluk

Deprem Sorununa Çözüm

Endüstriyel Akıllı Yapılar

Bir şirketin başarısı yarattığı toplumsal fayda ve yeni nesiller için ortaya koyduğu sürdürülebilir gelecek vizyonuyla ölçülür

Bundan 15-20 yıl önce yüksek ticari performans ve güçlü bilançolar şirketlerin başarılı olarak görülmesi için tek başlarına yeterliydi.

Günümüzde ise bir şirketin başarısı yarattığı toplumsal fayda ve yeni nesiller için ortaya koyduğu sürdürülebilir gelecek vizyonuyla ölçülüyor.

Ülkemizin en büyük sorunlarından birisi olan Deprem aynı zamanda halkımızın sürdürülebilir yaşamınıda tehdit ediyor.Bu soruna çözüm oluşturacak fikirler stratejiler üretmek,ölçülebilir rasyonel adımlar atmak hem şimdiki yaşamımızı hem gelecek nesillerin yaşamları için hayatidir.

23 yıldır şirketlerimiz sürdürülebilirlik kriterlerinden taviz vermeden Deprem sorununa çözüm için endüstriyel akılla yapılar inşa etmektedir.

Şirketimizin; Yapıları Çelik gibi geri dönüşümlü malzemeler ile inşa edebilmesi Deprem sorununa çare olurken, üretiminde neredeyse yok denecek kadar az su kullanımı, yok denecek kadar atık oluşumu, enerji kullanımını minimum seviyeye indirebilen olanakları ile sürdürülebilir geleceğimiz için sorumluluğumuzu yerine getirebilmenin huzurunu yaşatıyor. Bu anlayışın ülkemizde ve dünya da yayılması için çalışmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.

3-web
Yeşilsu Akşan Yapı İ.Ö.O
Yeşilsu Akşan Yapı İlköğretim Okulu 2012 van Depremi sonrası Van’ın Yeşilsu köyünde hayata geçirdiğimiz okulumuzdur. Sosyal Sorumluluk Projelerimiz kapsamında çocuklarımıza Güvenli ve Sürdürülebilir Çelik bir okul inşa ettik. ...

Yoksa Rüya mı?

Hafif Çelik Yapıların tanınması amacıyla, prodüksiyonunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı, Uğur Dündar’ın sunduğu, bu alandaki ilk TV programı olan Yoksa Rüya mı? kapsamında 8 Adet 150 m2lik villa ve İşitme Engelliler Okulu hibe edilerek,depreme dayanıklı Hafif Çelik yapıları tüm ülkenin tanıması sağlandı.