Sıkça Sorulan Sorular
Modüler Yapı ve Consera hakkında aklınıza takılabilecek konuları derledik

Consera, sahada farklı seviyelerde tamamlanmış ön üretimli yapı çözümleri ile konut, otel, okul, yurt ve hastane gibi çeşitli yapı türlerini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda hazır modüler ürün markaları ile hem son tüketici hem de yatırımcılara hazır paket çözümler sunar. Tasarım, mühendislik, uygulama ve satış gibi farklı disiplinlerdeki kadrosu ile proje başlangıcından teslimatına kadar bütüncül bir hizmet sağlar.

Modüler yapı teknolojisinin öne çıkan avantajları arasında şeffaf olması, kalite kontrolünün yüksek olması aynı zamanda maliyet optimizasyonu yer almaktadır. Modüler yapı teknolojisinin sağladığı diğer avantajları şimdi keşfedin. 

Consera modüler yapı teknolojisi ile üretmiş olduğu mobil ev ürünlerini Mooble House ve modüler yaşam alanları da sunduğu güvenli konut markası Homera ile hazır ürünleri kullanıcılar ve yatırımcılar ile buluşturur.

Çelik yapı sektöründeki 25 yıllık ve 2,5 milyon metrekarelik deneyiminden güç alarak verimli yöntemlerle daha iyi binalar üreten Consera; konut, otel, okul, hastane ve yurt gibi çeşitli yapı sektörlerinde projeler geliştirmektedir.

1. Çelik yapılar endüstriyel ortamda denetlenerek üretilmeleri dolayısıyla güvenlidir.
2. Daha hafif olmaları sebebiyle deprem yükünü de daha az alırlar ve depremden daha az etkilenirler.
3. Diğer yapı türlerine kıyasla daha hızlı üretilirler.